Testy rzeczywistości

Testy rzeczywistości – Czyli testy dzięki, którym jesteśmy w stanie odróżnić świat rzeczywisty od światu snu. Jedna z najprostszych technik na wywołanie świadomego snu.

b2

Dłoń

Dziurawe dłonie – Spróbuj przebić palcem dłoń. W śnie palec powinien na spokojnie przejść przez dłoń.

 

 

 

 

 

zegar_kieszonkowy

Zegarek

Wskazówki zegara – Zerknij na wskazówki zegara, odwróć głowę i spójrz na nie ponownie. Podczas snu powinna się zmienić godzina, lub wskazówki powinny przybrać inną postać, mogą się wykrzywiać w różne strony itp.

 

 

 

 

 

z13668020Q,Zatkaj-nos

Zatkany nos

Zatkany nos – Postaraj się zatkać dłonią nos i postaraj się przez niego oddychać, podczas snu powinieneś był móc bez żadnego problemu oddychać tak jak by dłonie nie istniały. Możesz tego również spróbować pod wodą, bardzo ciekawe doświadczenie, w świecie snu pod powierzchnią wody oddychasz niczym ryba.

 

 

Ks

Książka

Książka – Działa tak samo jak test z zegarkiem, czytasz książkę, odwracasz oczy od czytanego tekstu i zaglądasz ponownie, litery powinny zacząć się rozjeżdżać.

 

 

 

magia_wody

Władca wody

 

 

Moce Sprawdź czy możesz użyć jakiejś mocy np: postaraj się polecieć (tutaj zajrzy po sposoby na latanie w śnie),przenieść coś swoją siłą woli,albo spróbować kontrolować wodą czy jakimkolwiek innym żywiołem. W świecie snu wszystko to zależy od twojej wyobraźni.

 

 

 

 

Kiedy wykonywać testy rzeczywistości?

Przede wszystkim zaraz po wybudzeniu się ze snu; z samego poranka oraz podczas podejrzanych sytuacji. Coś ci nie pasuje? Wykonaj test rzeczywistości, aby upewnić się, że nie znajdujesz się w śnie. Możesz wykonywać testy również w ciągu dnia, aby stały się dla ciebie regularnością. Mówi się, że wykonywanie ponad 15 testów w ciągu dnia co jakiś odstęp czasu mocno wzmacnia szanse na świadomy sen. Jeśli chodzi o moje osobiste stosowanie techniki to wykorzystuje ją rano oraz czasem jak coś mi nie pasuje w zaszłej sytuacji. Jeśli masz jakąś rzecz, która nawiedza cie cały czas w śnie to możesz za każdym razem kiedy to zobaczysz wykonywać TR, dzięki czemu utrwalisz w sobie nawyk wykonywania testów rzeczywistości!

Czy jest to możliwe, żeby jakiś test rzeczywistości nie udał się w śnie?

Tak, wbrew pozorom jest to możliwe, jednak jest to bardzo małe podobieństwo, aby technika nie zadziała. Dlatego też polecam korzystanie z dwóch technik dla większej pewności.

Comments

 1. By Aga

  Odpowiedz

  • By Daniel

   Odpowiedz

   • By Kina

    Odpowiedz

    • By Daniel

     Odpowiedz

     • By Kina

 2. By Tomasz

  Odpowiedz

 3. By Paulufka

  Odpowiedz

Dodaj komentarz