Ferie

Ferie

Słowami wstepu…

Witajcie! Przepraszam, że ostatnio rzadko pojawiają się posty niestety, ale miałem wiele problemów osobistych i jak już byłem gotowy by do was wrócić i coś ciekawego wam napisać to akurat trafiła się okazja by wyjechać na ferie, do Czech.

Jeśli chodzi o ferie to była to dla mnie fantastyczna przygoda i chwila porządnego relaksu i oderwania się od tego ciągle szybko biegnącego świata pełnego zapracowanych ludzi. Wyjechałem ze znajomymi na tydzień, którego nie zapomnę do końca mojego życia. W wolnych chwilach rozmyślałem nad blogiem, nad tym jak go ulepszyć (co dokładnie wymyśliłem dowiecie się sami wkrótce).

Podczas pobytu w Czechach każdego wieczoru udawałem się do mojego własnego świata snu, niestety nie każdego dnia udało mi się uzyskać LD, czemu? Ponieważ nie próbowałem, dałem sobie przerwę na ten czas. Aczkolwiek sny elegancko zapamiętywałem.

Podsumowując…

Nowe wpisy na blogu pojawią się już wkrótce, więc proszę was o cierpliwość, zaglądajcie tu co jakiś czas, gdyż już niedługo opublikuję masę ciekawych porad, technik, ciekawostek i wiele więcej dotyczących świata snu. Chciałbym również wam podziękować za to jak bardzo jesteście aktywni na blogu jak i na facebooku, to naprawdę mnie motywuje i daje kopa na więcej. Pozdrawiam, Daniel

Comments

 1. By Józek

  Odpowiedz

 2. By Tomek

  Odpowiedz

  • By Daniel

   Odpowiedz

Dodaj komentarz