Długa nieobecność…

Jeśli nie interesuje cie co robię, czemu mnie nie było, nad czym pracuję itd. to po prostu nie czytaj tego i przejdź do innego wpisu. Cenię sobie bardzo was czas, więc jeśli jesteś tutaj, aby poczytać tylko i wyłącznie o kontrolowanych snach to nie ma sensu, abyś tracił czas na czytanie tego posta.

Kontrolowane sny Witajcie z powrotem!

Witajcie moi kochani Czytelnicy! Na wstępie chciałbym od razu serdecznie was wszystkich przeprosić, że nie pisałem ostatnio żadnych artykułów, ani nie odpowiadałem na wasze komentarze czy choćby wiadomości na priv. Nazbierało się tego bardzo dużo, więc mam dużo roboty. Co było powodem mojej „przerwy” od prowadzenia strony Kontrolowane Sny? W tej kwestii nie mogę zdradzić zbyt wiele, pracowałem przy paru projektach, nie koniecznie związanych z świadomym śnieniem i pochłonęło to bardzo dużo mojego czasu. Po za tym miałem parę spraw życiowych które no po prostu mega mocno mi przeszkadzały w prowadzeniu strony. Obecnie już wszystko prawie się ułożyło, dziękuję serdecznie za wasze wiadomości na facebook’u które każdego dnia mojego życia dodają mi ogromną dawkę szczęścia i poprawiają zawsze humor gdy się nie najlepiej czuję.  Przepraszam za to, że nie odpowiedziałem na wszystkie, ale zabrakło mi kompletnie czasu.

Nad czym obecnie pracuję?

W tej kwestii nie mogę póki co zbyt wiele zdradzić, ale mogę powiedzieć, że już pracuję nad stworzeniem pięknego forum dla was do nauki kontrolowania snów, dzielenia się swoimi pomysłami, poznawania się, oraz zdradzania swoich mały tajnych i własnych technik na świadomy sen czy na przykład radzenie sobie z koszmarami sennymi. Kontrolowane sny

Jak z moim kontrolowaniem snów?

Jak zapewne sami wiecie z doświadczenia, jak człowiek długo czegoś nie robi to potem troszkę wychodzi z wprawy. Ja niestety, ale miałem ostatnimi czasy troszkę więcej stresu niż zazwyczaj i musiałem sobie to wszystko ładnie poukładać, więc kontrolowanie snów odłożyłem troszkę na boczek, oczywiście raz na jakiś czas starałem się wejść w świat snu i często z powodzeniem a czasem wierzcie mi lub nie, ale niestety bez powodzenia też się zdarzało, no niestety nie jestem osobą która bez codziennego treningu potrafi każdego dnia kontrolować swoje sny, jeśli się to przerwie (nie mówię tu o 3-4 dniach przerwy, ale o znacznie dłuższej przerwie tak jak to wygląda w moim przypadku) to potem znacznie ciężej jest do tego wrócić z mocnym efektem.

Kończąc ten krótki wpis

Na zakończenie chciałbym jeszcze raz podziękować za komentarze które pojawiły się pod ostatnim postem Pytania i odpowiedzi cieszę się za to, że zadaliście sobie trud na zadanie mi tyle pytań i no cóż… widzimy się w następnym wpisie pytań i odpowiedzi zwanego również Q&A! Pozdrawiam serdecznie, Daniel!

Kontrolowane sny

Comments

 1. By Adi

  Odpowiedz

  • By Daniel

   Odpowiedz

 2. By Ziółko

  Odpowiedz

  • By Daniel

   Odpowiedz

 3. By Krystian

  Odpowiedz

  • By Daniel

   Odpowiedz

 4. Odpowiedz

 5. By Krystian

  Odpowiedz

  • By Daniel

   Odpowiedz

Dodaj komentarz